Zajęcia harmonogram

 

 

 

TYMCZASOWY
Harmonogram zajęć MDK
w roku szkolnym 2019/2020


KOŁO PLASTYCZNE

Sala nr 10

Wtorek

gr. przedszkolna – godz. 15:15-16:00

Piątek

gr. młodsza – godz. 16:00-17:30

Poniedziałek

gr. starsza – godz. 17:00-19:15


KOŁO „AKADEMIA KREATYWNOŚCI”

Sala nr 10

Środa

gr. młodsza – godz. 16:00-17:30

gr. starsza – godz. 17:30-19:00


KOŁO „AKADEMIA KREATYWNOŚCI” - CERAMIKA

Sala nr 1 w drugiej części budynku

Wtorek

ceramika – gr. młodsza – godz. 16:05-19:05

Czwartek

ceramika – gr. starsza – godz. 16:00-19:00


KOŁO TANECZNE

Sala nr 13

Wtorek

gr. przedszkolna – godz. 16:00-16:45  (od 19.09-30.09 – zajęcia odwołane)

Czwartek

gr. przedszkolna – godz. 15:30-16:15  (od 19.09-30.09 – zajęcia odwołane)

Środa

gr. młodsza I – godz. 15:45-17:15  (od 19.09-30.09 – zajęcia odwołane)

Piątek

gr. młodsza II – godz. 16:50-18:20  (od 19.09-30.09 – zajęcia odwołane)

Wtorek

gr. starsza – godz. 19:05-20:35  (od 19.09-30.09 – zajęcia odwołane)

Piątek

gr. starsza – godz. 16:00-16:45  (od 19.09-30.09 – zajęcia odwołane)


ZESPÓŁ TANECZNY APLAUZ

Sala nr 13

 Wtorek

gr. młodsza – godz.16:45-19:00  (od 19.09-30.09 – zajęcia odwołane)

Poniedziałek

gr. starsza – godz. 18:10-20:25  (od 19.09-30.09 – zajęcia odwołane)


FORMACJA TANECZNA CHEERLEADERKI

Sala nr 13

Poniedziałek

 godz. 15:50-18:05  (od 19.09-30.09 – zajęcia odwołane)


KOŁO MEDIALNE

Sala nr 5

Środa

godz. 16:30-19:30


KOŁO ORIGAMI

Sala nr 10

Wtorek

godz. 16:30-18:00

Czwartek

godz. 16:30-18:00


KOŁO MODELARSKIE

Sala nr 10

Wtorek

godz. 18:05-19:35

Czwartek

godz. 18:05-19:35

 
KOŁO WOKALNE

Sala nr 4

Poniedziałek

gr. starsza – 14:30-16:00

gr. młodsza – 16:00-17:30

gr. starsza – 17:45-19:15

Wtorek

gr. starsza – 14:15-15:00

Środa

gr. starsza – 16:45-17:30

gr. młodsza – 17:30-18:15

gr. starsza – 18:15-19:00

czwartek

gr. starsza – 16:15-17:00

gr. młodsza – 17:00-18:30

gr. starsza – 18:30-20:00

Piątek

gr. młodsza – 15:00-15:45

gr. starsza – 15:45-17:15


DZIECIĘCY ZESPÓŁ WOKALNY

Sala nr 7

Piątek

godz. 17:35-19:05


ZESPÓŁ SKRZYPCOWY

Sala nr 7

Piątek

godz. 16:45-17:30


KOŁO INSTRUMENTALNE – SKRZYPCE

Sala nr 7

Piątek

godz. 15:10-16:40

godz. 19:10-19:55


KOŁO INSTRUMENTALNE – GITARA

Sala nr 3

Poniedziałek

godz. 15:00-18:00

Wtorek

godz. 14:30-17:30

Czwartek

godz. 14:30-17:30


KOŁO INSTRUMENTALNE – PIANINO

Sala nr 7

Wtorek

godz. 16:00-17:30

Czwartek

godz. 15:15-20:00


KOŁO INSTRUMENTALNE – FLET

Sala nr 7

Środa

godz. 16:00-17:30


ZESPÓŁ FLETOWY

Sala nr 7

Środa

godz. 17:30-19:00


ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY MELOMANIACY

Sala nr 3

Piątek

godz. 17:00-20:00


KOŁO GIER PLANSZOWYCH

Sala nr 8

Środa

godz. 17:00-18:30


KOŁO „MŁODY PRZYRODNIK”

 Sala nr 8

Poniedziałek

godz. 16:30-19:30


KOŁO SURVIVALOWE

Sala nr 8

Piątek

godz. 16:30-19:30